Nowości
Jedwabna sukienka mini LULA
Jedwabna sukienka mini LULA
1 390,00 zł
szt.
Jedwabny top SILAN
Jedwabny top SILAN
390,00 zł
Jedwabna koszula NEVA Blue
Jedwabna koszula NEVA Blue
690,00 zł 390,00 zł
szt.
Jedwabna spódnica midi BOHO
Jedwabna spódnica midi BOHO
890,00 zł
szt.
Jedwabna spódnica w panterkę BLINK
Jedwabna spódnica w panterkę BLINK
1 600,00 zł
szt.
Jedwabna sukienka LILLY
Jedwabna sukienka LILLY
1 400,00 zł
szt.
Mini sukienka w panterkę STELLA
Mini sukienka w panterkę STELLA
1 100,00 zł
szt.
Sukienka z jedwabiu STELLA Yellow
Sukienka z jedwabiu STELLA Yellow
1 100,00 zł
szt.
Zwroty i reklamacje

ZWROT

Zwrotu produktu możesz dokonać do 14 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki bez podania przyczyny. Dla zachowania powyższego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed tym terminem. Zwrot towaru jest bezpłatny. 

W celu złożenia zwrotu, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Spakuj produkt oraz wypełnij formularz.

W miarę możliwości przygotuj produkt z nienaruszonym zabezpieczeniem, zapakowany w oryginalne opakowanie oraz dołącz paragon (dowód zakupu), jeżeli jesteś w jego posiadaniu. Wypełnij formularz zwrotu - wzór oświadczenia do pobrania tutaj.

2. Skontaktuj się z nami i wyślij produkt.

Zadzwoń lub prześlij mail w celu ustalenia adresu oraz dokładnego terminu, w którym wysłany przez nas kurier odbierze od Ciebie produkt. Kurier dokona odbioru zwracanego przez Ciebie towaru w ciągu 7 dni od daty otrzymania przez nas Twojego oświadczenia o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. 

E-mail: waw@look-book.pl

Tel.: 501 130 420

W przypadku, gdy zdecydujesz się na samodzielne odesłanie towaru, czego nie rekomendujemy (z uwagi na właściwości oraz wartość towarów zalecamy, aby odbyło się to za pośrednictwem poczty kurierskiej i w miarę możliwości w oryginalnym opakowaniu), pokryjemy koszty takiego zwrotu (odesłania) towaru w kwocie nie przekraczającej 25 złotych.

3. Zwrot środków.

Zwrotu zapłaconej przez Ciebie ceny towaru dokonamy w terminie 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy na rachunek wskazany przez Ciebie w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy.

 

REKLAMACJA

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Spakuj produkt i wypełnij formularz.

Aby zareklamować wadliwy produkt, wypełnij oświadczenie zawierające reklamację wadliwego towaru do pobrania tutaj.

Zwrot towaru jest bezpłatny. W miarę możliwości przygotuj produkt zapakowany w oryginalne opakowanie oraz dołącz paragon (dowód zakupu), jeżeli jesteś w jego posiadaniu.

2. Skontaktuj się z nami oraz wyślij produkt.

Zadzwoń lub prześlij mail w celu ustalenia adresu oraz dokładnego terminu, w którym wysłany przez nas kurier odbierze zwracany produkt. Kurier dokona odbioru zwracanego przez Ciebie towaru w ciągu 7 dni od daty otrzymania przez nas Twojej reklamacji. 

W przypadku, gdy zdecydujesz się na samodzielne odesłanie towaru, czego nie rekomendujemy (z uwagi na właściwości oraz wartość towarów zalecamy, aby odbyło się to za pośrednictwem poczty kurierskiej i w miarę możliwości w oryginalnym opakowaniu), pokryjemy koszty takiego zwrotu (odesłania) towaru w kwocie nie przekraczającej 25 złotych.

3. Decyzja.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni roboczych.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl