Nowości
Koszula LEA z falbanami
Koszula LEA z falbanami
490,00 zł
szt.
Czarny, wełniany sweter z golfem
Czarny, wełniany sweter z golfem
690,00 zł
szt.
Damska kurtka HOPE z jedwabiu
Damska kurtka HOPE z jedwabiu
1 100,00 zł
szt.
Kurtka bomberka DREAM z jedwabiu
Kurtka bomberka DREAM z jedwabiu
1 100,00 zł
szt.
Damska kurtka DREAM z jedwabiu
Damska kurtka DREAM z jedwabiu
1 100,00 zł
szt.
Kurtka bomberka HOPE z jedwabiu
Kurtka bomberka HOPE z jedwabiu
1 100,00 zł
szt.
Bawełniana bluza DREAM z kapturem
Bawełniana bluza DREAM z kapturem
390,00 zł
szt.
Damska bluza DREAM z haftem
Damska bluza DREAM z haftem
390,00 zł
szt.
Pytania i odpowiedzi

1. Jak wybrać właściwy rozmiar ubrania?

Aby wybrać odpowiedni rozmiar, skorzystaj z tabeli rozmiarów zamieszczonej przy każdym produkcie. Tabelę rozmiarów zobaczysz też tutaj. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze, skontaktuj się z nami.

2. Czy istnieje możliwość zamówienia danego produktu w konkretnym, indywidualnym rozmiarze?

Tak, jednak zanim złożysz zamówienie, skontaktuj się z nami. Potwierdzimy dostępność materiału, z którego wykonany jest produkt i poinformujemy Cię o czasie realizacji zamówienia.

3. Czy muszę założyć konto w sklepie online, aby złożyć zamówienie?

Nie, zamówienia dokonasz także jako niezalogowany użytkownik. Jednak rejestracja pozwoli Ci na utworzenie indywidualnego konta klienta, dzięki któremu będziesz mieć dostęp do historii swoich poprzednich zamówień. Zaoszczędzisz także czas przy składaniu kolejnych zamówień.

4. W jakich godzinach mogę skontaktować się z butikiem online?

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego (waw@look-book.pl) i telefonicznego (+48 501 130 420) od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 - 18:00.

5. Jak mogę zapłacić za złożone zamówienie?

Dostępne metody płatności za zamówienie to:

- przelew elektroniczny za pośrednictwem systemu Przelewy24;
- karta debetowa/kredytowa VISA lub MasterCard za pośrednictwem systemu Przelewy24;
- płatność za pobraniem (gotówka do rąk kuriera);
- tradycyjny przelew na konto bankowe w mBank SA:


  Numer konta:
  68 1140 2004 0000 3502 7564 7577
  Adres do przelewu:
  Lookbook Sp. z o.o. 
  ul. Dominikańska 21B 
  02-738 Warszawa

(W przypadku płatności dokonywanej przelewem bankowym w tytule przelewu zamieść swoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia).

6. Jaki jest sposób i koszt dostawy?

Przesyłki realizowane są przez firmę kurierską DHL. Wysyłka jest bezpłatna.

7. Czy mogę odebrać zamówienie w butiku, w którym sprzedawane są ubrania marki Lookbook?

Tak, możesz odebrać zamówienie w wybranym przez Ciebie butiku wskazanym przy składaniu zamówienia.
Możesz wybierać spośród poniższych butików:

- Showroom&Butik Lookbook, ul. Czerwonego Krzyża 6/1, 00-377 Warszawa;
- Butik Lookbook, Al. Wojska Polskiego 3, 05-510 Konstancin-Jeziorna;
- Butik Lookbook, Pasaż 13, ul. Rynek Główny, 31-042 Kraków.

8. Czy istnieje możliwość wysyłki za granicę Polski?

Tak, jednak w takim przypadku koszt dostawy ponosi kupujący.

9. Czy mogę anulować swoje zamówienie?

Tak, możesz anulować zamówienie, kontaktując się z butikiem online e-mailowo lub telefonicznie. Nieopłacone zamówienie zostanie automatycznie anulowane po 10 dniach roboczych od dnia złożenia zamówienia.

10. Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Tak, możesz otrzymać fakturę VAT za złożone zamówienie. Wystawimy ją w oparciu o informacje podane w komentarzu do zamówienia i wyślemy razem z zamówieniem.

11. Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie?

Czas oczekiwania na zamówienie to do 5 dni roboczych od dnia zaksięgowania płatności lub od dnia złożenia zamówienia (w przypadku płatności za pobraniem).

W związku z tym, że po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów istnieje możliwość wykonania ubioru zgodnie z Twoim specjalnym zamówieniem (co może dotyczyć w szczególności rodzaju tkaniny oraz rozmiaru) czas realizacji zamówienia ulegnie przedłużeniu. O przyjęciu takiego zamówienia do realizacji oraz terminie jego realizacji poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres poczty elektronicznej.

12. Czy mogę zwrócić zamówiony towar? Jak to zrobić?

Możesz dokonać zwrotu produktu w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki bez podania przyczyny. Dla zachowania powyższego terminu wystarczy wysłanie przez Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed tym terminem. Wzór oświadczenia, z którego możesz skorzystać dla potrzeb odstąpienia od umowy, znajdziesz tutaj.

Zwrotu zapłaconej przez Ciebie ceny towaru dokonamy w terminie 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy na rachunek wskazany przez Ciebie w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy.

Zwrot towaru jest bezpłatny. W miarę możliwości przygotuj produkt z nienaruszonym zabezpieczeniem, zapakowany w oryginalne opakowanie oraz dołącz paragon (dowód zakupu), jeżeli jesteś w jego posiadaniu. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia adresu oraz dokładnego terminu, w którym wysłany przez nas kurier odbierze od Ciebie zwracany produkt. Kurier dokona odbioru zwracanego przez Ciebie towaru w ciągu 7 dni od daty otrzymania przez nas Twojego oświadczenia o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. 

W przypadku, gdy zdecydujesz się na samodzielne odesłanie towaru, czego nie rekomendujemy (z uwagi na właściwości oraz wartość towarów zalecamy, aby odbyło się to za pośrednictwem poczty kurierskiej i w miarę możliwości w oryginalnym opakowaniu), pokryjemy koszty takiego zwrotu (odesłania) towaru w kwocie nie przekraczającej 25 złotych.

13. Jak zareklamować wadliwy produkt?

Aby zareklamować wadliwy produkt, wypełnij oświadczenie zawierające reklamację wadliwego towaru [do pobrania tutaj].

Zwrot towaru jest bezpłatny. W miarę możliwości przygotuj produkt zapakowany w oryginalne opakowanie oraz dołącz paragon (dowód zakupu), jeżeli jesteś w jego posiadaniu. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia adresu oraz dokładnego terminu, w którym wysłany przez nas kurier odbierze od Ciebie zwracany produkt. Kurier dokona odbioru zwracanego przez Ciebie towaru w ciągu 7 dni od daty otrzymania przez nas Twojej reklamacji. 

W przypadku, gdy zdecydujesz się na samodzielne odesłanie towaru, czego nie rekomendujemy (z uwagi na właściwości oraz wartość towarów zalecamy, aby odbyło się to za pośrednictwem poczty kurierskiej i w miarę możliwości w oryginalnym opakowaniu), pokryjemy koszty takiego zwrotu (odesłania) towaru w kwocie nie przekraczającej 25 złotych. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni roboczych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl